Vítejte na mém novém blogu.

5. dubna 2015 v 13:00 | B. |  blog info
Aloha!
Vítám zde všechny, co se rozhodli navštívit můj nový blog. Doufám, že vás nezklame.
Proč jsem ho založila?
Víte, blogovala jsem vždycky. Teda vždycky od doby, co jsem se stala teenagerem a naučila se aspoň trošku s blogem zacházet. Chtěla jsem být novinářkou. Nakonec místo toho studuji práva, ale nyní se hlásím i na dálkové studium oboru mediální studia, tak mi držte palce.
Prozatím je tu můj blog, kde můžu ventilovat své myšlenky. Jak jsem již řekla, na nějakém jsem byla vždy činná. V roce 2010 jsem založila blog, který mi s přestávkami vydržel několik let. Najdete ho TADY.
Vystřídala jsem tam různá témata. Byl to převážně fanblog, nejdříve o seriálech, později o hudbě. Neobešel se ani bez puberťáckých článků typu nikdo mě nemá rád. Ale mám pocit, že z toho už jsem vyrostla. Ještě minulý rok se muselo v každém mém článku objevit alespoň jednou slovo fuck, aby byl pořádně cool. Ale dnes mi to přijde spíše úsměvné. Zdá se mi, že za těch několik měsíců, co jsem se odstěhovala do Prahy a začala se o sebe sama starat (tedy aspoň z části, víkendovým obědem u maminky ani teď nepohrdnu), jsem zestárla. Nebo spíš dospěla. I když v některých případech se stále chovám jako dítě objevující svět, jsem teď zodpovědnější. A více o věcech přemýšlím.
Svůj předchozí blog jsem několikrát opustila, abych se na něj, po nepovedeném pokusu o rozjetí nového blogu, opět vrátila. Když jsem se odstěhovala do Prahy, našla jsem si plno nových kamarádů a aktivit a na blog najednou nebyl čas. Tak jsem ho opustila naposledy. Jenomže mi blogování opravdu chybí, a tak se k němu chci znovu vrátit - a to zde. Přemýšlela jsem i o návratu na předchozí blog, ovšem rozhodla jsem se za svým dřívějším životem udělat tlustou čáru a začít i na internetu odznova.
Takže tady mě máte.

Vaše B.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 faness. faness. | Web | 5. dubna 2015 v 23:07 | Reagovat

Znám to. Už tři měsíce jsem na novém blogu a rozjet ho znovu není nic lehkého. No, přeju hodně štěstí! Ať se daří i na nové adrese. :)

2 B. - admin B. - admin | 5. dubna 2015 v 23:19 | Reagovat

Díky! =)

3 Lory Lory | Web | 6. dubna 2015 v 9:42 | Reagovat

Ani nevíš jak jsem ráda že si se nám vrátila. Já mám k dospívání ještě tedy hodně daleko, i když se mi občas stane, že mě někdo označí přízvyskem "rozumná" nebo si tak připadám, pořád jsem to malé užaslé dítě, co věří na zázraky. Občas je ta tlustá čára zkrátka nutná. Ráda budu tvůj nový blog navštěvovat stejně jako ten minulý, hodně štěstí :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama